České normy a tabulky

Servis stavebních strojů

Servis a opravy stavebních strojů provádí několik společností a servisů v České republice. Některé stavební stroje jsou těžko opravitelné a jen jejich doprava do servisu je velice náročná a to hlavně v případě, že se jedná o stroje, které příliš na silnicích nevidíme.

U strojů, které se řadí k těžké technice je oprava zvlášť složitá a doprava taktéž. Díky moderním technologiím, jako je napojení stroje na diagnostické přístroje je oprava samozřejmě mnohem jednodušší, ale mnohdy přístroje neukáží všechny vady a tak je nutná rozsáhlá ruční oprava a kontrola.

Vzhledem k tomu, že jsou téměř všechny stavební stroje neustále v pohybu a za obyčejné lidi odvádějí opravdu velký kus práce, tak je pochopitelné, že po čase vypoví své služby. Pokud máte ale zkušeného technika a opraváře bude pro vás stavební práce hračkou.

Některé servisní společnosti nabízejí širokou škálu výhodných služeb, které rozhodně stojí za to využít. V případě, že je stavební stroj v takovém stavu, že ani nemůže dojet do servisu, tak většinou přijede mechanik až k vám. Důležité ale je vybrat si toho správného mechanika a to především ve vašem regionu. Mohla by se pak taková oprava stroje velice prodražit a prodloužit až na několik dní.

Komentáře jsou uzavřeny.